lokal, lokale, komercyjny, komercyjne, Hiszpania, Orihuela Costa, La Zenia, boulevard, centrum handlowe

Hiszpańska moda

Hiszpańska moda, Alicante

Świat mody w Hiszpanii obejmuje różne sektory i zawody, w tym projektantów oraz modeli i modelki o wysokim profilu zarówno w kraju, jak i poza nim. Ważną rolę odgrywają również branża włókiennicza i obuwnicza.

Świetny dizajn jest bazą hiszpańskiego przemysłu modowego, aspekt ten stał się jeszcze bardziej ważny dzięki pracy twórców takich jak Jesús del Pozo, Adolfo Domínguez, Roberto Verino, Hannibal Laguna, Paco Rabanne i Pedro del Hierro, a także dzięki wzrastającej liczbie hiszpańskich modeli na międzynarodowych wybiegach.

Najważniejszy pokaz dla Hiszpańskiej mody to Mercedes-Benz Fashion Week Madrid, który łączy w sobie najnowszą awangardę z hiszpańską sztuką mody.

Innymi ważnymi wydarzeniami na hiszpańskiej scenie modowej są: Barcelona Fashion Week oraz Valencia Fashion Week.

Świat mody jest ściśle związany z dwoma sektorami gospodarki, z których obydwa mają duże znaczenie dla Hiszpanii – a mianowicie, sektor włókiennictwa oraz obuwia. W ostatnich dziesięcioleciach obie gałęzie przemysłu zostały poddane znacznej transformacji i restrukturyzacji, co doprowadziło do wzrostu obrotów i większej obecności na rynkach krajowych i międzynarodowych. W rezultacie branża mody w Hiszpanii cieszy się obecnie znakomitym zdrowiem i prestiżem na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Hiszpania, informacje, espana24 Alacant, Alicante, miasto, alicante24 Costa Blanca, Hiszpania, costablanca24 Hiszpania, miasto, Torrevieja, torrevieja24

Costa Blanca, Hiszpania, news, costablanca24.com

Copyright © Alicante24.pl - Polski portal o Alicante, Alacant.