Zabawy dla całej rodziny na Costa Blanca

1. Wodospady Algar Waterfalls, Alicante

Wodospady Algar znajdują się w pięknym rezerwacie przyrody Les Fonts de l’Algar Nature Reserve. Naturalne baseny, wodospady, spokojne otoczenie. Idealna forma aktywności na cały dzień dla całej rodziny.

2. Park rozrywki Terra Mítica Theme Park, Benidorm

Terra Mitica to park rozrywki w Benidorm. Park podzielony jest na pięć tematycznych obszarów. Różnorodne przejażdżki i atrakcje sprawiają, że jest on odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

3. Park rozrywki Terra Natura Zoo Theme Park, Benidorm

Terra Natura to Zoo w mieście Benidorm. Park posiada specjalny koncept „inercji w zoo”, naśladując naturalne środowisko zwierząt i pozwalając odwiedzającym zbliżyć się do zwierząt.

4. Aqua Natura Waterpark, Benidorm

Jest to park wodny o powierzchni 40 000 m² co sprawia, że jest on dla każdego, kto chce spędzić niesamowity dzień w wodzie. W parku znajdują się basen ze sztuczną falą, zjeżdżalnie wodne, baseny dla dzieci i plaża, gdzie rodzice mogą odpocząć, kiedy ich dzieci bawią się w wodzie.

5. Park Safari Rio Safari Park, Elche, Alicante

Rio Safari Park to doskonałe miejsce dla całej rodziny. Park otoczony jest lasem palmowym, jest domem dla setek zwierząt z całego świata, codziennie organizowane są specjalne pokazy oraz spotkania ze zwierzętami.

6. Aqualandia Waterpark, Benidorm

Z nie mniej niż 15 atrakcjami wodnymi i najwyższą zjeżdżalnią w Europie, Aqualandia oferuje rozrywkę dla całej rodziny.

7. Pływanie z Delfinami, Mundomar, Benidorm

W Mundomar można zobaczyć wiele różnych gatunków ssaków, ptaków i gadów. Organizowanych jest tam wiele codziennych pokazów, a także istnieje możliwość pływania z lwami morskimi lub delfinami. Dzień w Mundomar to z pewnością ekscytująca rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

8. Muzeum zabawek Toy Museum, Denia

Drewniani żołnierze, samochodziki, konie na biegunach, domki dla lalek z miniaturowymi meblami – wszystko to sprawi, że z pewnością przeniesiesz się w przeszłość. Ciesz się ciekawym dniem spędzonym z dziećmi w muzeum zabawek w Denia w Alicante.

9. Rejst statkiem na Wyspę Tabarca

Codziennie z przystani w Torrevieja katamaran wyrusza na wyspę Tabarca, która niegdyś była rajem dla piratów. Wycieczka składa się ze wspaniałego rejsu oraz całodniowego zwiedzania wyspy, co odpowiednie jest dla osób w każdym wieku.

10. Dzień na plaży Costa Blanca

Podczas wakacji w Costa Blanca nie można przegapić dnia spędzonego na plaży. Odwiedź jedną z wielu plaż na tym pięknym wybrzeżu. Jedną z najpopularniejszych plaż jest plaża Lavante w Benidorm, która doskonale nadaje się do żeglowania, jazdy na nartach wodnych, paralotniarstwa.

11. Sport Centre, Torrevieja

Centrum sportowe w Torrevieja oferuje wiele dla miłośników sportu i przyciąga profesjonalne zespoły z całej Europy. Piłka nożna, lekkoatletyka, gimnastyka, pływanie w krytych i odkrytych basenach, squash, piłka ręczna, tenis, koszykówka, rugby, fitness.

12. Okręt podwodny Torrevieja Submarine

Delfin S61 był okrętem podwodnym hiszpańskiej armady i obecnie znajduje się w muzeum w porcie Torrevieja. Podczas wizyty można zajrzeć do wnętrza łodzi podwodnej i zobaczyć jak kiedyś żyli marynarze.

13. Escape Room, Alicante

W Xcapate w Alicante otrzymujesz 60 minut na rozwiązanie różnych zagadek i uwolnienie się z pokoju. W zabawny i ekscytujący sposób sprawdzić można jak dobrze pracujecie razem jako rodzina.

14. Peñon de Ifach, Calpe

Peñon de Ifach to naturalny park położony w Calpe w regionie Walencji. Wspinaczka po skałach Ifach daje szansę na zbliżenie się do dzikiej przyrody i możliwość zobaczenia wybrzeża Costa Blanca z 332 metrów wysokości. Ta aktywność jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

15. Fabryka Czekolady – Chocolate Factory, Villajoyosa, Alicante

Jedne z najlepszych czekolad można znaleźć w prowincji Alicante, Villajoyosa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © Alicante24.pl - Polski portal o Alicante, Alacant.