lokal, lokale, komercyjny, komercyjne, Hiszpania, Orihuela Costa, La Zenia, boulevard, centrum handlowe

Dzieci uwięzione w wesołym miasteczku w Benidorm

Dzieci uwięzione w wesołym miasteczku w Benidorm, Alicante

Mechaniczny błąd spowodował, że 13 przerażonych dzieci utknęło podczas nocnej przejażdżki w wesołym miasteczku (w piątek) w Benidorm.

„Alcatraz”, część tymczasowych terenów targowych utworzonych w celu corocznego świętowania patrona stolicy Costa Blanca, zostało zamknięte w toku dochodzenia, ale organizatorzy uważają, że był to po prostu błąd techniczny, który spowodował zablokowanie kolejki w powietrzu, około 4 metrów nad ziemią.

Strażacy musieli ratować dzieci oraz nastolatków, pomagając im zejść po ogromnej drabinie na ziemię.

Akcja rozpoczęła się około godziny 19:30 i zajęła aż półtora godziny. Niektóre dzieci były tak przerażone, że nie chciały zejść na dół.

Jednak mimo wszystko, służby ratunkowe stwierdziły, że dzieci były bardzo odważne – wszystkie pozostały spokojne, obyło się bez ataku paniki czy histerii, nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Inżynier z rady miasta Benidorm przeprowadzić ma inspekcję Alcatraz w celu dowiedzenia się, czy można kolejkę ponownie otworzyć, czy trzeba ją zamknąć aż do odwołania.

Fiesta, największa w tym mieście, będzie kontynuowana aż do środy przyszłego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Hiszpania, informacje, espana24 Alacant, Alicante, miasto, alicante24 Costa Blanca, Hiszpania, costablanca24 Hiszpania, miasto, Torrevieja, torrevieja24

Costa Blanca, Hiszpania, news, costablanca24.com

Copyright © Alicante24.pl - Polski portal o Alicante, Alacant.