Plaże z prawdziwą jakością

Czyste, bezpieczne, dostępne i przyjazne dla środowiska. Oto plaże w Hiszpanii, i dlatego są one wybierane przez tysiące ludzi każdego roku. Ich jakość została uznana na arenie międzynarodowej dzięki oznaczeniu Blue Flag przyznawanemu przez Foundation for Environmental Education. Znajdziesz tu również kilka plaż ze znakiem jakości turystycznej Q.

Hiszpania jest idealnym miejscem dla osób poszukujących słońca i piasku, prawie 8.000 kilometrów linii brzegowej i 3.000 wysp. Dowodem na to są tysiące osób, które wracają do Hiszpanii każdego roku. Znajdziesz tu szeroki, zróżnicowany szereg atrakcji, z plażami oferującymi mnóstwo rozrywki dla rodzin, sporty wodne i zabawy przez cały dzień, ale także i w nocy.

Niezależnie od regionu, który wybierzesz, znajdziesz tutaj doskonałe udogodnienia i czyste, piaszczyste plaże, ze wszystkimi wymaganymi systemami bezpieczeństwa, łatwą dostępnością, i przyjaznym dla środowiska podejściem. Wszystko to jest potwierdzone certyfikatami jakości przyznawanymi hiszpańskim plażom podczas oceny różnych parametrów. Ocena blue flag jest najbardziej znana, ale istnieją również inne bardzo prestiżowe i wymagające systemy. Obejmują one wyróżnienie Q za jakość (ang. Quality) przyznawane przez Spanish Tourism Quality Institute (ICTE)

Kiedy ta nagroda została stworzona, szybko stała się pionierską innowacją na poziomie globalnym. Różni się od innych standardów, ponieważ koncentruje się w szczególności na sektorze turystycznym, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb ostatecznego użytkownika. Q for Quality nie tylko oznacza, że plaża o której mowa spełnia wymagane normy jakości, ale także, że jej wyposażenie i usługi są stale ulepszane w celu zapewnienia satysfakcji klienta.

Obecnie w Hiszpanii znajduje się ponad 230 plaż, które uzyskały nagrodę Q. Po zdobyciu nagrody, plaże muszą przejść roczny okres próbny, aby utrzymać nagrodę. Edukacja środowiskowa, usługi rekreacyjne, usuwanie barier architektonicznych, pomoc osobom niepełnosprawnym – to tylko niektóre uwzględnione aspekty.

W Hiszpanii można cieszyć się plażami o naprawdę wysokiej jakości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © Alicante24.pl - Polski portal o Alicante, Alacant.