lokal, lokale, komercyjny, komercyjne, Hiszpania, Orihuela Costa, La Zenia, boulevard, centrum handlowe

Nocne życie w Benidorm

Nocne życie w Benidorm, Alicante

Benidorm jest miastem, którym cieszyć się można o każdej porze dnia i nocy. W porze nocnej dzieje się dużo poza klubami jak i w ich wnętrzu, szczególnie w miesiącach letnich.

Istnieje ponad 150 pubów i dyskotek, w których można tańczyć, śmiać się, wypić kilka drinków i nawiązywać nowe znajomości aż do świtu. Atmosfera, muzyka, ludzie, występy rozrywkowe, tancerze go – go… a to nie wszystko. Tylko ty decydujesz jak skończy się impreza.

Plaża Levante to obszar zabawy, który przyciąga wielu młodych ludzi. Tak jak i Esperanto Street, ulubione miejsce spotkania z Hiszpanią. Kolejno warto wymienić kluby na Mallorca Street i Lepanto Street, gdzie wszyscy Brytyjczycy czują się jak w domu.

W miarę gdy noc przechodzi we wczesny ranek, dusza dyskotek przenosi się na obrzeża miasta, na drogę Altea. Penélope, Ku, Km i Privilege to tylko niektóre z najgorętszych miejsc na wieczór w mieście Benidorm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Hiszpania, informacje, espana24 Alacant, Alicante, miasto, alicante24 Costa Blanca, Hiszpania, costablanca24 Hiszpania, miasto, Torrevieja, torrevieja24

Costa Blanca, Hiszpania, news, costablanca24.com

Copyright © Alicante24.pl - Polski portal o Alicante, Alacant.