olej konopny cbd sklep nasiona marihuany, konopi


Villena

Lokalizacja:
• region autonomiczny: Walencja
• prowincja/ wyspa: Alicante – Alacant

Villena jest monumentalnym miastem, i stolicą regionu. Zamek Atalaya, powstały w XV wieku, otoczony jest murem obronnym z sześcioma wieżami.

W rzeczywistości, książęca wieś nie była oficjalnie częścią prowincji Alicante aż do drugiej połowi XIX wieku. Miejsce, z którego rozpościera się panoramiczny widok na wioskę i jej okolicę, znajduje się w sklepieniu Almohad, które przeplata się z innymi sklepieniami. Wokół zamku powstało historyczne centrum miasta. Schodząc z zamku, znajdziemy dwa piękne gotyckie kościoły wybudowane pośród wąskich uliczek i białych domów, które tworzą historyczną dzielnicę: kościół archiprezowy w Santiago, z XV wieku i kościół Santa María, z XVI wieku. W budynku, w którym mieści się ratusz, musimy odwiedzić Municipal Museum of Archaeology, (Miejskie Muzeum Archeologii), gdzie podziwiać możemy piękno szlachetnej roboty w metalu, która jest znanym skarbem Villena, z późnej epoki brązu.

Na obrzeżach miasta – gotyckie sanktuarium Nuestra Señora de Virtudes, i park przyrody Las Salinas, zapewniają doskonałe warunki do korzystania i podziwiania pięknej przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Villena”

sklep z nasionami konopi, thc

olej cbd

sklep z nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna alicante24.pl wykorzystuje pliki cookies.