Egzotyczne wakacje w Alicante

Czy dobija cię już codzienna, stresująca rzeczywistość i szukasz niesamowitego miejsca, w które możesz się udać, aby choć trochę odpocząć? A może planujesz romantyczny wyjazd ze swoim partnerem? Cóż, Alicante to idealne miejsce! Z turkusowymi wodami Morza Śródziemnego docierającymi do piaszczystych brzegów, miejsce to jest z pewnością ulubionym, zarówno letnim jak i zimowym, celem na Costa Blanca.

Jest to cudowne miasto, które oferuje wiele form relaksu oraz zabawy nad morzem – posiada również bogatą historię oraz ciekawe zabytki.
Przygotuj się na to, że nie będziesz chciał wracać i faktycznie zakochasz się w tych niesamowitych widokach, które oferuje wiele punktów widokowych, w tym wzgórza Castillo. Alicante oferuje połączenie atrakcji zarówno rekreacyjnych jak i kulturalnych.

Jest to idealne miejsce dla każdej pary – można poopalać się na piaszczystych plażach, pospacerować wzdłuż nadmorskich promenad, pozwiedzać zabytki czy fascynujące muzea bogate w renomowane kolekcje zarówno archeologiczne jak i artystyczne.

To tętniące życiem miasto znane jest nie tylko ze swoich przyjemnych, dziennych atrakcji – wieczory oraz noce również należą do jednych z najbardziej klimatycznych w Hiszpanii. Szczególnie polecamy skuszenie się na drinka z jednym z plażowych barów lub zjedzenie kolacji w jednej z najlepszych hiszpańskich restauracji, gdzie posłuchać można także muzyki na żywo!

Jeśli ty i twój towarzysz lubicie imprezować, powinniście na swojej liście umieścić udanie się do El Barrio, aby odwiedzić jeden z barów w okolicy Cathedral de San Nicolás lub Paseo del Puerto. Wybrzeże oferuje całą gamę opcji – od kasyn po kluby.

Więc… bez dalszej zwłoki i zastanawiania się, rezerwuj bilety i daj sobie szansę na niesamowite wspomnienia już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © Alicante24.pl - Polski portal o Alicante, Alacant.